ساعت مچی جی شاک  G-Shock

کاسیو جی شاک متفاوت بود. متفاوت ترین ساعتی که تا آن زمان طراحی شده بود. حتی زیبایی این ساعت نیز در نوع خود متفات بود. زیبایی چشم نواز و استحکام فوق العاده، کاسیو جی شاک (G-Shock) را به یک محصول شگفت انگیز تبدیل می کرد. افراد نظامی، ماجراجویان و ورزشکاران رشته های سخت (کوهنوردی و …) هدف اصلی این ساعت قرار گرفتند. از طرفی هنرمندان هیپ هاپ و طرفداران مد خیابانی نیز به این ساعت روی خوش نشان دادند.

بیش از ۳ دهه از تولد این ساعت سرسخت می گذرد و نقاط عطف فراوانی در تاریخچه آن رخ داده است. اولین مدل آنالوگ-دیجیتال در سال ۱۹۸۹ طراحی شد. سال ۱۹۹۳ تولد اولین ساعت غواصی واقعی بود. این ساعت که «Frogman DW-6300» نام داشت توان تحمل ۲۰ اتمسفر داخل آب را داشت. اولین مدل تیتانیومی جی شاک نیز با عنوان «Frogman DW-8200» در سال ۱۹۹۵ روانه بازار شد.

ساعت مچی جی شاک به صورت منظم مدل های جدیدی عرضه می کند. از طرفی مدل های قدیمی نیز هر ساله دوبار در بهار و پاییز بروزرسانی می شوند. اوج کار در سال ۱۹۹۸ بود که ۲۰۱ مدل به بازار عرضه شد. سال های اخیر نیز این عدد به ۱۰۰ تا ۱۵۰ مدل می رسد. این اعداد و ارقام به تنهایی نشانگر قدرت این شرکت و محبوبیت کاسیو جی شاک در سراسر جهان است. از سال ۱۹۸۳ که اولین مدل جی شاک به فروش رسید تاکنون بیش از ۷۰ میلیون ساعت جی شاک فروخته شده است. جی شاک که دفتر مرکزی آن در ژاپن قرار دارد در سال ۲۰۱۳ تولد ۳۰ سالگی خود را در نیویورک جشن گرفت.

ساعتی که بیش از ۳۰ سال پیش معرفی شد اکنون مورد علاقه بسیاری افراد است. جوانان، ورزشکاران، خلبانان، غواصان، کوهنوردان، نظامیان، ماجراجویان، هنرمندان هیپ هاپ و بسیاری دیگر به این ساعت ها علاقه دارند. برخی افراد به کاسیو جی شاک اعتیاد دارند. به محض ورود مدلی خاص و متفاوت این ساعت آن را تهیه می کنند.

اما همه این بحث ها به کنار، ساعت مچی جی شاک را می توان یکی از قدرتمندترین ساعت های دنیا دانست. ساعتی که جدای از دوام و استحکام بالا، ظاهری متفاوت از بقیه ساعت ها دارد. ظاهری خاص که مختص افراد خاص است.

بازگشت به بالا
20% تخفیف عیدانه تا 14 فرردین با کد : ( eydane )